Призначення
- миє і чистить;
- розчиняє вапняні відкладення водний камінь і пігментні забруднення іржу;
- розчиняє молочний камінь;
- розчиняє винний і пивний камінь;
- володіє чудовою змочуваністю;
- містить інгібітор проти корозії;
- не містить азотної кислоти.
Опис продукту
Даний засіб - концентрат миючого засобу на базі неорганічних кислот, містить змочувач, емульгатори і загусники. Використовується для видалення вапняних відкладень, молочного, пивного, винного каменів і пігментних забруднень з поверхонь обладнання, наприклад: доїльних ліній, холодильників та ін.
Складові
Неорганічні і органічні кислоти (ортофосфорна, лимонна, щавлева), комплексообразователи, неіоногенні і катіонові тенсіди, піногасник.
Принцип дії
Засіб розчиняє і видаляє вапняні і пігментні забруднення, молочний, винний камінь, перетворюючи їх в водорозчинні сполуки. Завдяки відмінній змочуваності засобу, досягається інтенсивний контакт активних речовин з забрудненнями і утримання їх в розчині у вигляді суспенсіі-емульсії оптимальний час. Не містить азотну кислоту.
Дія продукту на поверхню
Підходить для промивання металевих і синтетичних поверхонь.
Застосовується в такий спосіб:
Концентрація 100%
Температура від 25 до 35оС
Час дії 3-5 хвилин
Агрегатний стан
Прозора або жовто-біла рідина, або колір барвника
Показник-рН (1% р-р при 20оС) 1,5-2,5
Щільність 1,2-1,35 г / см3 при 20оС
Провідність 13.0-135 МS / см для 1% -го розчину
Показник-М (0,1 NaOHI / 10 мл% -го розчину) 6,2-66 мл
Коефіцієнт титрування 0.16 метод 12
Рекомендації зі зберігання
Засіб зберігати при температурі від +5 до +25 0С. Термін зберігання 12 місяців.
Екологічні показники
Кислотний засіб відповідає положенням закону про промивку та використання ПАР, його органічні складові біологічно розкладаються.
Техніка безпеки
1. Хімічні речовини, що входять до складу мийного засобу, відносяться до помірно-небезпечним і малотоксичним промисловим продуктам (3-го і 4-го класу небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76).
2. Прі роботі з миючими розчинами необхідно дотримуватися загальних правил по техніці безпеки при роботі з хімічними речовинами. Індивідуальні засоби захисту: гумові рукавички, захисні окуляри.
3. Робочі приміщення повинні бути обладнані припливно-витяжною вентиляцією.
4. К роботі на ділянці з миючими розчинами допускаються особи не молодше 18 років, які пройшли попередній медогляд при вступі на роботу, пройшли навчання за професією, що пройшли перевірку знань в установленому порядку і мають відповідне посвідчення.
5. Робочі ділянки проходять періодично медичні огляди відповідно до термінів і порядком, визначеними Міністерством охорони здоров'я України.
6. Приготування розчинів виробляти при включеній вентиляції і в захисних засобах.
7. Миючі розчини зберігати в щільно закритій упаковці, забезпеченою етикеткою з назвою речовини.
8. Погрузку, транспортування і розвантаження проводити в захисних окулярах і в спецодязі (гумові чоботи, рукавички і фартух).
9. В разі опіку концентратом промити уражене місце слабким (1%) розчином оцтової кислоти, а потім промити великою кількістю води, змастити вазеліном і перев'язати.
10. При потраплянні препарату на слизові оболонки рясно промити водою уражене місце і звернутися до лікаря.
11. У разі ковтання не викликайте блювоту, негайно зверніться за медичною допомогою і покажіть лікаря упаковку або етикетку матеріалу.
12. Прі вдиханні помістіть постраждалого на свіжому повітрі і забезпечте спокій
13. При будь-якії несправності в роботі устаткування і порушення техніки безпеки необхідно відразу повідомити майстру чи старшому по зміні.