Колектор доїльного апарату - ємність, що складається з декількох камер, призначена для збору молока в процесі доїння. Важливий елемент молочної лінії входить до доїльних установок будь-якого типу. Це важливий вузол доїльного обладнання, складний механізм, оснащений клапанами, мембранами, які відкриваються та закриваються під керуванням пульсатора. Складається з повітряної та молочної камери. Від повітряної (вакуумної) камери відходять чотири патрубки, через які ємність за допомогою шлангів з'єднується з доїльними склянками. Два патрубки з'єднують вакуумну камеру з пульсатором. Для з'єднання використовується гумова трубка. Конструкція молочної камери складніша. Вона більшого обсягу, ніж вакуумна. Через неї проходить молоко та повітря. Через 4 патрубки камера з'єднується з дольними склянками. Ще один патрубок великого перерізу призначений для відведення молока у цебро.
За допомогою доїльних апаратів корів доять безпечно та безболісно. Щоб організувати процес доїння корів на фермі, потрібно купити колектор на доїльний апарат. Від цього блоку залежить, як молоко, що відокремлюється з молочної залози, надходитиме в доїльне відро.
Колектор на доїльний апарат Kurtsan виготовлений із міцного, стійкого до ударів та пошкоджень пластику. У лінійці резервуари ємністю 180-450 см3. За розбірною моделлю легко доглядати. Після від'єднання знімних деталей їх зручно мити, що дозволяє підтримувати на фермі санітарно-гігієнічні норми. На корпусі передбачені лиски – плоскі зрізи, завдяки яким зручно відкручувати кришку резервуара. Руки не ковзають по поверхні. Демпфер-захист запобігає пошкодженню корпусу при падінні.
Місткість молочної камери 300 мл для швидкого відведення молока та запобігання пониженню рівня вакууму. Універсальна модель підходить для доїльних установок будь-якого типу. Відрізняється надійною, безперебійною роботою протягом усього періоду експлуатації, забезпечує швидке проходження молока у великому обсязі. Сучасне пристосування гарантує проведення доїння відповідно до рекомендованих норм та з урахуванням фізіологічних особливостей сільськогосподарських тварин.